SKI AREÁL PYŠNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Kunčice - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kunčice.

Kocianka - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Kocianka.

Ski areál Suchá Rudná

Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Suchá Rudná.

Cotkytle - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Cotkytle!

Josefův Důl - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Josefův Důl je pro vás to pravé.

Černá hora - Dolní Dvůr - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Černá hora - Dolní Dvůr a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Nutrie - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte navštívit areál Nutrie a užijte si zimní radovánky naplno!

Bílá - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Bílá a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Olešnice v O.h. - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Olešnice v O.h..

Do ski areálu Rališka se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Rališka je pro vás to pravé.

Na hory raději do Česka nebo do zahraničí?

Do Česka se blíží zima. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Areál Štrbáň ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Štrbáň.

Ski areál Ovaz Výprachtice

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ovaz Výprachtice.

Alpalouka - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Alpalouka je pro vás to pravé.

Do ski areálu Kyčerka se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Kyčerka je pro vás to pravé.

Zimní středisko Radvanice

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Radvanice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Hrádek

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Hrádek je pro vás to pravé.

Ovaz Výprachtice - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Ovaz Výprachtice!

Ostružná - areál příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ostružná.

Šachty Vysoké nad Jizerou - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Šachty Vysoké nad Jizerou je pro vás to pravé.

Baby Třebíč - Pod kostelíčkem - nedostatků je zde hodně

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Zkuste ski areál Baby Třebíč - Pod kostelíčkem!

Pozděchov - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Navštivte ski areál Pozděchov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Co si pořídit na hory?

Plánujete zimní dovolenou? Potřebujete poradit? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Ski areál Pecka

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Pecka pro vás jistě bude to pravé.

Zimní středisko Železná Ruda - Belveder

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Železná Ruda - Belveder pro vás jistě bude to pravé.

Klema - areál příjemně překvapil

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte Klema a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Co nepodcenit před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Věcí, co se mohou pokazit je spousta. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete vědět jak se připravit?

Třeboňsko - ráj turistů a cyklistů

Třeboňsko je jednou z nejpozoruhodnějších oblastí jižních Čech, je velice rozmanitá a dokáže obohatit mnoha pěknými zážitky jak pěší turisty, tak i cykloturisty. Je ideálním místem jak pro vícedenní dovolenou, tak i pro víkendové pobyty, ať už jste ubytovaní v nějakém penzionu či hotelu, nebo jen v kempu pod stanem. Je to svět malebných poklidných vesniček, staletých rybníků, prosluněných luk a rozlehlých lesů. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

Cykloturisté často míří do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem mnoho lidí z celé republiky a především je lákají zdejší cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 4.2.
zataženo
-2°C
-5°C
Neděle
5.2.2023
lehké sněžení
-4°C
-2°C
Pondělí
6.2.2023
zataženo
-1°C
-6°C
Úterý
7.2.2023
zataženo
-2°C
-3°C

Provozní doba

Pondělí17:00 - 20:00
Úterý10:00 - 16:0017:00 - 20:00
Středa10:00 - 16:0017:00 - 20:00
Čtvrtek10:00 - 16:0017:00 - 20:00
Pátek10:00 - 16:0017:00 - 20:00
Sobota9:00 - 16:0017:00 - 20:00
Neděle9:00 - 16:00